У МКІП відбулася зустріч послів «Великої сімки» з представниками українських медіагруп – учасників телемарафону «Єдині новини» та Freedom

24 жовтня у Міністерстві культури та інформаційної політики України відбулась зустріч послів «Великої сімки» з представниками українських медіагруп, які мовлять у телемарафоні «Єдині новини» та Freedom.

Йшлося про роботу телемарафонів та координацію зусиль задля протидії російській пропаганді та дезінформації.

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну витрати російської федерації на медіа значно зросли. Попри санкції в ЄС такий канал, як Russia Today досі доступний в решті країн світу. А в ЄС ще досі мовлять Россия1, Первый канал, НТВ, РенТВ. російська пропаганда – це загроза для всього світу. Крім того, світ вперше зіткнувся з багатьма явищами, зокрема з відвертим ядерним тероризмом.

«Говорили про принципи роботи, цифри, результати. «Єдині новини» та Freedom є живими організмами, які змінюються та адаптуються під виклики часу. Саме тому є ефективними, про що свідчать цифри дивлення та довіри. Також нам вкрай важливо знати, що ми разом з нашими партнерами діємо в унісон задля протидії російській пропаганді та дезінформації. Я звернувся до своїх колег й представників G7, а також Європейської комісії, аби сформувати спільний порядок денний, зокрема й зустрічі у форматі ініціативи «Інформаційний Рамштайн». Хочу підкреслити, що боротьба з російською пропагандою, їхніми наративами – це те, з чим бореться наш марафон, який працює 24/7», – сказав Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Послам G7 презентували поточні результати роботи Freedom та інформаційного телемарафону «Єдині новини». Контент для нього створюють Національна суспільна телерадіокомпанія України, три медіахолдинги: 1+1 Media, Starlight Media та Inter Media Group, а також телеканал Рада. Кожна компанія мовить проміжком часу в 6 годин. Телемарафон «Єдині новини» має безпрецедентну довіру українців та залишається не тільки єдиним джерелом перевіреної правдивої інформації про війну росії проти України, а й показником стабільності для українського суспільства.

За допомогою телеканалу іномовлення Freedom Україна поширює перевірену інформацію для російськомовних глядачів. Статистика переглядів за вересень цього року свідчить про те, що контент телеканалу на YouTube дивились 57% глядачів з рф.

Author’s Posts

Related Articles