Компанія Apple презентувала iPhone 14 та iPhone 14 Plus

Компанія Apple представила iPhone 14 та iPhone 14 Plus

Короткий огляд моделей. Основні функції та характеристики.

Основні функції та характеристики:

1. Як завжди красивий та традиційно стильний дизайн телефонів iPhone 14 та iPhone 14 Plus
2. iPhone 14 та iPhone 14 Plus мають міцний та елегантний корпус з алюмінію аерокосмічного класу.
3. Смартфони доступні в популярному розмірі 6.1 дюйми та новому розмірі 6.7 дюйми (iPhone 14 Plus). Як сказано у рекламі – big and bigger. Нема моделі mini.
4. Вага iPhone 14 - 172 гр. та iPhone 14 Plus - 203гр.
5. Батарея iPhone 14 розрахована на автономну роботу до 20 годин, iPhone 14 Plus до 26 годин. Це найдовший час автономної роботи батареї серед усіх моделей iPhone.
6. Гаджет представлений у п'яти варіантах обробки (п'ять кольорів) - midnight "повноважний" (чорний), blue "синій", starlight "зоряне світло" (білий), purple фіолетовий і (PRODUCT)RED червоний. Звертаємо вашу увагу, що Apple любить вживати не слово КОЛІР, а використовує термін «оздоблення» - finish.
7. iPhone 14 та iPhone 14 Plus будуть доступні з об'ємом пам'яті 128 ГБ, 256 ГБ та 512 ГБ.
8. Обидві моделі мають дисплеї Super Retina XDR з технологією OLED, а великий дисплей iPhone 14 Plus відмінно підходить для потокової передачі фільмів та ігор.
9. iPhone 14 і iPhone 14 Plus оснащені міцною передньою кришкою Ceramic Shield - більш міцною, ніж скло будь-якого іншого смартфона - а також захищені від води та пилу (водонепроникні та пилостійкі), навіть на них не видно сліди від пальців.
10. Смартфони мають основну камеру 12 Мп з більшим сенсором, а також фронтальну камеру TrueDepth
11. Новий режим Action Mode дозволяє знімати плавні відео навіть під час руху. Завдяки цьому режиму камера пристосовується до значних трясок і вібрацій, навіть якщо відео почали знімати вже під час дії.
12. При поганому освітленні допоможе Photonic Engine. Завдяки глибокій інтеграції апаратного та програмного забезпечення Photonic Engine покращує якість фотографій при середньому та слабкому освітленні приблизно в 2-2,5 рази.
13. Нова фронтальна камера TrueDepth вперше, використовуючи автофокус, може фокусуватися ще швидше навіть при слабкому освітленні та робити групові знімки з більшої відстані з чудовою якістю.
14. З iPhone 14 та iPhone 14 Plus ви можете виставити - режим кіно (Cinematic) і знімати відеофільми не гірше за Голлівудські. Режим доступний у 4K при 30 кадрах на секунду та 4K при 24 кадрах на секунду –
15. Спалах True Tone став на 10 % яскравішим і забезпечує більш рівномірне освітлення.
16. Виявлення аварій-зіткнень (ДТП). Завдяки новому двоядерному акселерометру та новому гіроскопу функція «Виявлення зіткнень» тепер може виявити серйозні автомобільні аварії та автоматично викликати служби екстреної допомоги, коли користувач непритомний або не може дістатися свого iPhone.
17. Екстрений сигнал SOS через супутник. У лінійці iPhone 14 також представлена ​​функція Emergency SOS через супутник, яка дозволяє антенам смартфона підключатися безпосередньо до супутника, що дозволяє обмінюватися повідомленнями із службами екстреної допомоги, коли вони знаходяться поза зоною дії стільникового зв'язку або Wi-Fi. Екстрена служба SOS через супутник буде доступна з листопада 2022 року в США та Канаді, і ця послуга буде безкоштовною протягом двох років після активації iPhone 14 та iPhone 14 Plus.
18. Чіп A15 Bionic: потужний механізм із 5-ядерним графічним процесором. 5-ядерний графічний процесор забезпечує ще більш плавну графіку для відео додатків та високопродуктивних ігор, а також підтримує функції камери, такі як Photonic Engine та режим Cinematic. 16-ядерний нейронний механізм (engine) здатний виконувати 15,8 трлн. операцій в секунду, що дозволяє ще швидше виконувати обчислення для різних функцій iOS 16 та сторонніх додатків.
19. eSIM дозволяє користувачам легко підключатися або швидко переводити свої вже існуючі тарифні плани на цифровий вигляд, є більш безпечною альтернативою фізичній SIM-карті і дозволяє використовувати кілька тарифних планів стільникового зв'язку на одному пристрої. Більше того, вашу сім-карту ніхто не зможе вкрасти разом зі смартфоном. У iPhone 14 та iPhone 14 Plus для моделей для ринку США немає слот для SIM-карти.
20. Підтримка 5G на iPhone тепер поширюється на більш ніж 250 партнерів-операторів у більш ніж 70 країнах світу, з розширеною підтримкою автономних мереж. Уточнюйте, чи буде це працювати у вашій країні.
21. iPhone 14 та iPhone 14 Plus вже оснащені iOS 16. 
22. iPhone та навколишнє середовище. iPhone 14 та iPhone 14 Plus спроектовані так, щоб звести до мінімуму їх вплив на довкілля. У моделях iPhone 14 також використовуються 100-відсотково перероблені рідкісноземельні елементи, 100-відсотково перероблений вольфрам, 100-відсотково перероблене олово, 100-відсотково перероблене золото у покритті кількох друкованих плат та дротах усіх камер. В упаковці на основі волокна не використовується зовнішня поліетиленова плівка, що наближає Apple до своєї мети повністю відмовитися від пластику у всій упаковці до 2025 року.
23. Apple Fitness+ для всіх користувачів iPhone. Цієї осені вперше передплата Apple Fitness+ буде доступна для всіх користувачів iPhone в 21 країні, в яких вона пропонується, навіть якщо у них немає Apple Watch. Користувачі iPhone отримають доступ до повного сервісу, що включає понад 3000 тренувань та медитацій у студійному стилі, якими керує ціла команда тренерів.

Author’s Posts

Related Articles