Rowan Row. Кожне фото - шедевр.

Rowan Row

Rowan Row - це блогер із фітнесу та чоловічої моди, що працює в Лондоні, YouTuber та Instagram Influencer.

Роуан має занадто чудовий стиль, почуття моди та пристрасть до здорового способу життя, якими він ділиться зі своїми мільйонами послідовників. Він також провів кар’єру в танцях та моделюванні, а також став інструктором з фітнесу та дієти.

https://www.rowanrow.com/

https://www.instagram.com/rowanrow/

Rowan Row почав вести блоги кілька років тому, коли на своїй сторінці почав ділитися вмістом, орієнтованим на моду, а не просто фітнесом. Потім я усвідомлюю, що мої образи почали неабияк залучати моїх послідовників.

Rowan Row  зазвичай описує свій стиль ПРОСТО, АЛЕ ЗНАЧНИЙ. Коли я думаю про створення нового контенту, я завжди намагаюся потрапити в шкіру інших людей, намагаючись думати, що вони шукають, і йти звідти.

Мене часто запитують про те, хто робить мої фотографії. Ну, відповідь проста - Я. Я використовую штатив і пульт дистанційного керування, підключений до моєї камери. Ви коли-небудь помічали, що люди люблять робити селфі? Для цього є причина. Це тому, що вони знають свої найкращі кути, світло та пози. Я перекладаю це на велику камеру, коли роблю свої кадри.

Мій блог, YouTube та соціальні канали в основному зосереджені на моді, фітнесі, догляді та способі життя.

На його думку, одним із найважливіших моментів його життя була номінація та перемога у категорії моди на нагороду Influencer Awards 2018 Монако в Монако.

Image
Image
Image

Rowan Row працював з такими відомими брендами як:  
Adidas, Boda, Skins, BoohooMAN, Burton, Campo, Viejo, Carlsberg, Cartier, Clinique, Cornerstone, Daniel Wellington, Diesel Farfetch, Gant Gillette, Grafigna, Guess Haig Club, Hawkins and Brimble, Hugo Boss, Jameson, Jo Loves, Jo Malone, John Henric, Jonny Walker, Lab Series, Lee Jeans, MCM, Mercedes Benz, Nature Valley, New Look, Next, Nokia, Noose&Monkey, Organic UK, Paco Rabanne, Pedro, Peperami, Police, Polo Ralph Lauren, Primark, Puma, Remington, River Island, San Miguel, Schwartsoft, Specsavers, Starbucks, Superdry, Swatch, Tag Heuer, Ted Baker, Toni&Guy, Wella, Zegna 

На своєму аккаунті в Інстаграм Rowan Row має близько 1 638 публікацій і 1,4 млн. підписників.

• Owner of @rowanrowfitness & @rowanrowhome
• ? My skincare routine with @bettr.co ⬇️bit.ly/3x6jQxS

Підсумки: всі фото без носків, редко с ремнем, все фото изумительные. В основном один, но иногда с коллегами, на руке часы и браслет. Отличные пейзажи - Лондон, острова. Отличная фигура - упорный труд. Редко фотографируется полуобнаженным - в основном упор на одежду.

Інша діяльність Rowan Row:

1) Спроба дизайна меблів

2) Інше
 

Author’s Posts