ПрАТ «БАЛЦЕМ» бореться зі сторонніми інформаторами

ПрАТ «БАЛЦЕМ» бореться зі сторонніми інформаторами

Останнім часом в соціальних мережах спостерігається інтерес до ПрАТ «БАЛЦЕМ» та до тих процесів, які відбуваються в ньому.

У жовтні 2021 ПрАТ «БАЛЦЕМ» повідомило про "нездоровий інтерес" до підприємства в соціальних мережах.

Також, було повідомлено, що ПрАТ «БАЛЦЕМ», як на початку свого шляху, так і зараз, спрямована на виконання цілей і завдань щодо відновлення та модернізації виробництва, при цьому, не припиняючи основну діяльність підприємства: виготовлення високоякісного цементу з клінкеру власного виробництва.

Також було заявлено, що підприємство не звільнялося від податку на землю (як вказують сторонні інформатори), а пільговий період оплати тривав лише 3 місяці. З моменту відновлення роботи підприємством було перераховано податків на загальну суму 39 450 100,22 грн, з яких 24 966 637,92 направлені до місцевого бюджету.

За неповний 2021 рік була виконана робота:

  • відновлено видобуток сировини з Шебелинського родовища крейди та глини (після 10 років простою);
  • проведено роботи по реконструкції вертикальних шламбасейнів на кар’єрі;
  • проведено відновлювальні роботи по станціях перекачування шламу і всього шламопроводу від кар’єру до заводу;
  • введено в експлуатацію обертові печі №1 та №2 (була проведена ревізія всього обладнання, ремонт електрофільтрів, повна футеровка і заміна опори №8 з бандажем і роликами обертової печі №1, впроваджена нова система АСУ ТП);
  • на 5 марок цементів, які виробляються на заводі, отримано сертифікати відповідності технологічним регламентам ДСТУ Б.В.2.7-46:2010
  • пройдено аудит та отримано сертифікат відповідності системи менеджменту стандартам ISO 9001:2015

ПрАТ «БАЛЦЕМ» були підписані контракти з різними будівельними та дорожньо-будівельними підприємствами.

ПрАТ «БАЛЦЕМ» наголошує, що чисельність працівників, з моменту запуску, зросла в 4 рази, а середня заробітна плата збільшилася на 9,5%.

Всі складні роботи та сміливі рішення в діяльності ПрАТ «БАЛЦЕМ» сьогодні спрямовані тільки на відновлення безперервної та успішної роботи заводу.

Author’s Posts