У банку "Львів" новий акціонер

У банку "Львів" новий акціонер

29 березня 2021 року Національний банк України погодив набуття міжнародною фінансовою установою Північна Екологічна Фінансова Корпорація істотної участі у розмірі 13,94% статутного капіталу Банку Львів.

Метою Nefco, як прямого акціонера банку, є підтримка зелених трансформацій у Західній Україні.

Банк Львів вже давно співпрацює з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (Nordic Environment Finance Corporation, Nefco).  Nefco є першим міжнародним партнером Банку Львів, який фінансує його проєкти вже більше 10 років. Завдяки успішному союзу Банк Львів одним із перших пропонував “зелені” кредити у Західній Україні, і, на сьогодні, реалізував безліч проєктів зеленого фінансування, як для бізнесу, так і для роздрібних клієнтів за підтримки Nefco. 

Nefco та Банк Львів профінансували кредитну програму, спрямовану на заходи із забезпечення енергоефективності житлових будинків у Західній України. Тисячі домогосподарств скористались програмою енергоефективності, яка продовжується і сьогодні.

“Наша ціль полягає у позитивному впливі на клімат та довкілля, і завдяки цим інвестиціям ми допомагаємо банку реалізовувати свою стратегію сталого розвитку та встановлювати нові банківські стандарти у  регіоні. Це набагато ширше завдання, ніж лише зелене фінансування. Nefco вперше стає акціонером банку, і ми з нетерпінням чекаємо на продовження нашої плідної співпраці з партнерами, керівництвом та співробітниками Банку Львів”, — каже Тор Торштайнссон, віцепрезидент Nefco з питань зеленої інтеграції. 

 

 

Про Nefco

Nefco — це міжнародна фінансова установа, заснована в 1990 році урядами п’яти північних країн: Данії, Фінляндії, Ісландії, Норвегії, та Швеції. Nefco профінансувала та реалізувала понад 1500 проектів стосовно енергоефективності, відновлюваної енергетики, чистоти води та санітарії, управління відходами а також очищення промислові процеси. Зосередившись на малих та середніх проєктах із відчутними результатами, Nefco реалізовує енергозберігаючі та екологічні проєкти стійким та економічно ефективним способом. Nefco служить інтересам своїх власників і здійснює конкретні дії для прискорення зеленого переходу. 

Author’s Posts

 • Нафтизин®

  ПОКАЗАНИЯ К ПРИМЕНЕНИЮ: Острый ринит. Как вспомогательное средство при ...

  трав. 17, 2022

 • Натрия оксибутират

   

  СПОСОБ ПРИМЕНЕНИЯ: Неингаляционный наркоз, вводн...

  трав. 17, 2022

 • Намибор

   

  ПОКАЗАНИЯ К ПРИМЕНЕНИЮ: Лечение множественной ми...

  трав. 17, 2022

 • Налбук

  ПОКАЗАНИЯ К ПРИМЕНЕНИЮ: Болевой синдром сильной и средней интенсивност...

  трав. 17, 2022

 • Назоферон (спрей)

   ПОКАЗАНИЯ К ПРИМЕНЕНИЮ:  Профилактика и лечение острых респираторных ...

  трав. 17, 2022