All Stories

Директором Департаменту комунікацій Національного банку стала Юлія Євтушенко

За результатами пошуку та співбесід кандидатів із Правлінням Національного банку на вакантну посаду директора Департаменту комунікацій Національного банку України  відібрано Юлію Євтушенко.

Директор Департаменту комунікацій Національного банку Юлія Євтушенко

Уряд надає можливість отримати кредит до 60 млн.грн. будь-якому українському підприємству під 0%

Програма «Доступні кредити «5-7-9%», відповідно до рішення Уряду від 18 березня, розширена. Будь-який бізнес протягом дії воєнного стану та місяць після його завершення зможе отримати кредит під 0%.

Уряд надає можливість отримати кредит до 60 млн.грн. будь-якому українському підприємству під 0%

У мережі банкоматів Ощадбанку скасовані спеціальні ліміти на зняття готівки для карток інших банків

Це дозволить всім, без розподілу на клієнтів Ощаду та інших банківських установ, знімати готівку у банкоматній мережі Ощадбанку в обсязі 50 тисяч гривень з однієї картки на добу

Ощадбанк скасував комісії за зняття готівки у своїх банкоматах з карток всіх банків

Національний банк України підвищив облікову ставку до 25%

Правління Національного банку України ухвалило рішення підвищити облікову ставку до 25% річних. Метою цього рішучого кроку разом з іншими заходами є захист гривневих доходів та заощаджень громадян, збільшення привабливості гривневих активів, зниження тиску на валютному ринку і в результаті посилення спроможності Національного банку забезпечувати курсову стабільність і стримувати інфляційні процеси під час війни.

«Є-ОСЕЛЯ» від Ощадбанку

Стартувала програма кредитування житла «єОселя» від Ощадбанку ПІД 3% річних у ГРИВНІ до 20 РОКІВ з першим внеском від 20% .

АТ "МЕГАБАНК" віднесено до категорії неплатоспроможних

Правління Національного банку України ухвалило рішення про віднесення АТ "МЕГАБАНК" до категорії неплатоспроможних у зв’язку з неприведенням банком своєї діяльності у відповідність із вимогами законодавства.

АТ "МЕГАБАНК" віднесено до категорії неплатоспроможних
Image