Bugatti представив десятий – і останній – гіперспортивний автомобіль Centodieci

bugatti представляє десятий – і останний – гіперспортивний автомобіль centodieci

Десятий і останний Centodieci - данина легендарному суперспортивному автомобілю Bugatti EB110, доставлений до свого власника

Команда дизайнерів та інженерів Bugatti переосмислила силует EB110, створивши абсолютно нову лінію даху та профіль із значно нижчою передньою частиною та новою візуальною ідентичністю передньої частини, навіяною стриманою підковоподібною решіткою Bugatti EB110. Плоскі поверхні та деталі оригінального автомобіля, натхненні баугаузом, відроджені на Centodieci з грою світла й тіні лише з м’якими вигинами, тоді як плитоподібні фари EB110 перетворюються на ультрасучасні тонкі світлодіодні фари – розробка на замовлення саме для цього проекту. 

Останній із 10 одиниць, виготовлених вручну, цей Centodieci контрастує з білим кварцовим кузовом з обробкою чорного карбону в нижній частині корпусу та чорними матовими решітками. гальмівні супорти в кольорі light blue sport, а також оздоблення light blue sport для логотипу на задньому крилі з чорного карбону встановлюють глибокий зв’язок із EB110, переосмислюючи знаменитий відтінок Bugatti blue, у якому було представлено та виготовлено автомобіль.

Інтер’єр десятого кузова centodieci також має шкіряне оздоблення light blue sport. Сидіння, обшивка даху, дверні панелі, центральна консоль і килимки виготовлені за симетричним квадратним візерунком, піднятим для Centodieci в індивідуальній формі, яка підходить для сучасного суперспортивного автомобіля, виготовленого з кузова.

Як і оригінальний суперспортивний автомобіль Bugatti 1990-х років, Centodieci є повним високопродуктивним тур-де-форс.  Його основою є культовий 8,0-літровий двигун bugatti W16 потужністю 1600 к.с., який забезпечує Centodieci розгін від 0 до 100 км/год за 2,4 секунди.  Максимальна швидкість становить 380 км/год.

Інженери Bugatti по шасі та підвісці багато працювали, щоб відточити та вдосконалити керованість гіперспортивного автомобіля, щоб отримати унікальні враження від кермування авто.

Оскільки всі десять екземплярів Centodieci вже готові та доставлені, ательє Bugatti в Мольсгаймі (Франція) зосередиться на складанні решти моделей Сhiron, з яких залишилося менше 100 із загального обсягу в 500 одиниць, а потім обмеженої серії з 99-ти W16 MISTRAL і 40-а екземплярів трекової Bolide

Author’s Posts

Related Articles