Новий рекорд виробництва Audi R8 LMS

Новий рекорд виробництва Audi R8 LMS 2021

У середині 2021 року гонки споживачів Audi Sport досягли важливої ​​віхи: побудована 138-а модель GT3 другого покоління Audi R8 LMS, яка випускається на продаж з кінця 2015 року.

Успішна модель-попередник, яка випускалася з 2009 по 2015 рік, випускалася у серії із 137 одиниць. Таким чином, на світовому ринку GT3, що складається з десяти виробників автомобілів, Audi Sport чітко заявляє.


Гоночний автомобіль поділяє половину своїх збірок з дорожньо-правовою моделлю і частково побудований на заводах Böllinger Höfe на майданчику Неккарзульм. Потім збірка відбувається на гоночному семінарі споживачів Audi Sport в районі Біберах у Хайльбронні. Його вдосконалений дизайн шасі із сумішшю алюмінію, CFRP та сталі, висока надійність та економічні умови експлуатації - лише деякі з ключових особливостей RMS LMS. У розробці еволюції, що застосовується з 2019 року, Audi все частіше враховує запити клієнтів щодо часу роботи та керованості.

Додаючи перше та друге покоління Audi R8 LMS, в цілому було побудовано 275 спортивних автомобілів GT3. На сьогоднішній день вони зібрали 188 гоночних титулів у різних категоріях в Америці, Європі, Азії та Тихоокеанському регіоні з Австралією та Новою Зеландією. Підсумок підсумовують 13 загальних перемог у 24-годинних перегонах та вісім у 12-годинних змаганнях, плюс подальші успіхи на далекій дистанції. Як на спортивному, так і на комерційному рівні, це робить Audi Sport лідером. Окрім моделі GT3, бренд має два додаткові гоночні варіанти R8 у моделях GT2 та GT4. З них на сьогодні побудовано понад 100 додаткових гоночних автомобілів GT. Туристичний автомобіль RS 3 LMS, який доступний у своєму другому поколінні з цього року, доповнює широкий модельний ряд гоночних споживачів Audi Sport.

Author’s Posts

Related Articles